ОСТАННІ НОВИНИ

Дорожники розпочали ремонт дороги Мостиська-Самбір-Борислав

Вероніка Рой

|

На Львівщині стартували роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав. Наразі ремонтні роботи дороги виконують у с. Нагірне. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області.

 

Як повідомляється, зазначений автошлях з’єднує три територіально-адміністративні райони: Мостиський, Самбірський та Дрогобицький та веде від міжнародної траси М-11 Львів — Шегині (кордон з Республікою Польща) до єдиного міста в світі (Борислав), яке розміщене на промисловому нафтогазовому та озокеритному родовищі з численними джерелами мінеральних і лікувальних вод. Також у Бориславі є туристичний потенціал, оскільки на околицях міста знаходяться мінеральні води. Відтак, відремонтована дорога дозволить збільшити кількість туристів у курортне містечко.

Реклама партнерів

Зараз дорожники виконують роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття та влаштування основи із щебенево-піщаної суміші. На ділянці виконання ремонтних робіт організовано реверсний рух автомобільного транспорту.

Зазначимо, відновлення дорожнього покриття мережі автомобільних доріг загального користування державного значення виконується на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Львівський портал писав про те, які дороги у 2019 році будуть ремонтувати на Львівщині. Із детальним переліком можна ознайомитися тут.

Фото: Служба автомобільних доріг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.