ОСТАННІ НОВИНИ

У Стрийському парку «відреставрували» до знищення історичну будівлю

Соломія Головіна

|

У Стрийському парку зруйнували історичну будівлю на вулиці Уласа Самчука, 16. Замість здійснення реконструкції, власники будівлі знесли частину історичної пам’ятки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Мерія вимагає відновити знищену пам’ятку, а керівництво Стрийського парку та чиновників, у чиїй компетенції є забезпечування належного контролю, буде притягнуто до відповідальності.

Реклама партнерів

Як повідомили у департаменті містобудування ЛМР, 27.07.2018 року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення № 818 «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Львів-Енергія» будівлі на вул. Уласа Самчука, 16 у межах пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк». Рішенням надано дозвіл ТзОВ «Львів-Енергія» виключно на проведення робіт з реконструкції об’єкта на вул. Уласа Самчука, 16. З огляду на те, що зафіксовано руйнування частини конструктивних елементів будівлі, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові проводить обстеження будівлі для з’ясування, чи роботи були проведені в межах робіт з реконструкції, чи це свідоме нищення об’єкта.

Як зазначається в системі Youcontrol, власниками ТзОВ «Львів-Енергія» є Юрій Ломага і Олексій Різник. Додамо, що Олексія Різника та Юрія Ломагу у пресі згадують як адвокатів депутата Львівської міської ради та бізнесмена Григорія Козловського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.