ОСТАННІ НОВИНИ

Працівників центру зайнятості хочуть відрядити у пункти пропуску інформувати заробітчан про вільні вакансії?

Соломія Головіна

|

На Львівщині пропонують відправляти представників обласного центру зайнятості у пункти пропуску для інформування заробітчан. Таку пропозицію сьогодні, 6 травня, під час апаратної наради озвучив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Під час наради директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк звітував про ситуацію із безробіттям та кількістю вакансій. При цьому він наголосив, що значна кількість мешканців Львівщини працює закордоном.

«Три місяці працювати, три місяці не працювати – це, по-перше, відсутність усіх соціальних пакетів. Якщо розділити кошти зароблені в Польщі за 3 місяці на 6, то в принципі ми маємо кращі вакансії, можна працювати і жити разом з сім’єю тут», – сказав Василь Барилюк.

Реклама партнерів

Своєю чергою заступник голови Львівської ОДА зазначив, що працівників центру зайнятості вартувало б відправити у пункти пропуску у передвеликодній період і після свят, адже в цей час багато співвітчизників повертається додому, їде знову на заробітки.

«Я думаю, що потрібно було б, щоб ваші працівники разом з прикордонною службою на цих Великодніх святах разом відпрацювали у пунктах перетину кордону і роздали там свої інформаційні матеріали. Тому що частина людей поверталася на свята, частина зараз буде знову їхати. Тому було б дуже добре, щоб ви відкоригували свою роботу і ваші працівники працювали протягом кількох днів в пунктах перетину кордону. Про ці речі варто було б подумати заздалегідь. Великодні свята завершилися, але на перспективу в мене велике прохання, щоб ви спланували свою інформаційну роботу з прикордонною службою», – сказав Ростислав Замлинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.