ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський ветеринарний університет кличе на «Гаївки-фест»

Анастасія Мельник

|

Завтра, 7 травня, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького запрошує усіх бажаючих відвідати  молодіжний етнофестиваль автентичної української культури «Гаївки-фест». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

 

«Основними завданнями етнофестивалю є національно-патріотичне виховання нашої молоді, пізнання нею історичного минулого, виховання любові до української культури та мистецтва, збереження нематеріальної культурної спадщини, в тому числі традиційної народної культури, мови, діалектів і говірок, фольклору, традицій, звичаїв і обрядів, пропаганда та розвиток української фольклорної спадщини», — розповіла керівниця відділу соціально-культурного розвитку ветеринарного університету Тетяна Купчак.

Реклама партнерів

Такий фестиваль у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького проводиться уже кілька років поспіль та завжди вражає яскравим театральним дійством та співами. Але цьогоріч він вперше став відкритим для учасників з інших вишів, технікумів, коледжів, училищ та шкіл Львова й Львівської області.

Зазначимо, що фестиваль розпочнеться 7 травня о 12 годині у студентському парку на вулиці Пекарській, 50 у Львові (майдан навколо фігури Пресвятої Богородиці).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.