ОСТАННІ НОВИНИ

Рішень щодо введення плати за записи про медогляди ніхто не приймав, – МОЗ

Наталя Дуляба

|

В Інтернеті активно поширюється інформація про запровадження плати за розміщення електронних записів про проходження медогляду на сайті Міністерства охорони здоров’я. Втім такі дані не відповідають дійсності. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі МОЗ України.

 

З ініціативою щодо сплати за технічний супровід кожного такого запису виступив Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій. Він звернувся до керівництва інших медзакладів з такою пропозицією, попередньо не погодивши її з міністерством.

«МОЗ України не приймало жодного відповідного рішення для запровадження такої плати», – наголошують у міністерстві.

Реклама партнерів

За цим фактом МОЗ розпочало перевірку на держпідприємстві, аби з’ясувати обставини і підстави для розповсюдження такого звернення.

«Керівництво МОЗ України звертається до керівників усіх медичних закладів, що надають послуги медичних оглядів для кандидатів у водії, періодичні медогляди водіїв, людей, які володіють зброєю, та декретованих осіб – вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі та інших – утриматись від оплати нібито розміщення електронних записів про проходження особою медичного огляду на сайті МОЗ України, а також про видання бланку форми первинної облікової звітності», – зазначають у міністерстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.