ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ взялася за сепаратистські настрої на Львівщині

Андрій Котенський

|

Управлінням Служби безпеки України у Львівській області проводиться перевірка за фактом поширення в мережі Інтернет провокаційного «опитування», у якому йдеться про «перспективи регіону» на кшталт «окремої незалежної держави» чи «приєднання до іншої держави». Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі Служби безпеки України у Львівській.

 

Відповідно до попередніх експертних висновків вказане «опитування» містить публічні заклики до посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Реклама партнерів

Наразі СБУ вживає заходів для встановлення усіх причетних до організації вказаної провокації та притягнення їх до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

«З урахуванням набутого спецслужбою досвіду виявлення і блокування фактів діяльності російських спецслужб проти України, у т.ч. спрямованої на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі, закликаємо мешканців регіону не піддаватись на провокації та не сприяти публічному поширенню вказаного «опитування», який є очевидним елементом ворожої пропаганди», – йдеться у повідомленні СБУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...