ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні з Польщею митники вилучили понад 900 кілограмів контрабандного сиру

Вероніка Рой

|

Учора, 23 квітня, в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині – Медика» працівники Львівської митниці виявили два випадки незаконного переміщення сиру. Загалом митники вилучили понад 900 кг сиру. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

 

Так, 25-річний громадянин України, мешканець Львівщини, прибув з Республіки Польщі автомобілем MERCEDES Sprinter. Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час митного контролю у працівників митниці виникли підозри про можливе приховування товарів від митного контролю. Автомобіль скерували у місце для поглибленого огляду транспортних засобів. Там у багажному відділенні та салоні авто під особистими речами, накидками та сумками було виявлено 548 кг твердого сиру різних торгових марок в герметичних упаковках різної ваги.

Реклама партнерів

В іншому випадку в цьому ж пункті пропуску у 52-річного мешканця Львівщини виявили приховані від митного контролю 358 кг сирного продукту.

Під час усного опитування громадяни про наявність будь-яких товарів та предметів не заявили, проте після митного огляду визнали сир своєю власністю.

Так, чоловіки вчинили дії, спрямовані на переміщення товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, способом, що утруднює його виявлення.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушень, передбачених ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Товари вилучено. Справи скерують до суду.

Фото: ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.