Львівський каратист Станіслав Горуна виборов «золото» на престижному турнірі в Марокко

Вероніка Рой

|

Львівські каратисти здобули призові місця на етапі всесвітньої серії з карате Прем’єр-ліги (K1 Premier League), який відбувся у столиці Марокко – Рабаті. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Як йдеться у повідомленні, Станіслав Горуна посів перше місце у ваговій категорії 75 кілограмів. У фінальному поєдинку львів’янин зійшовся з іранцем. У ваговій категорії 68 кг срібну нагороду виборола львів’янка Галина Мельник.

Довідково:

K1 Premier League – це найважливіша подія в світі карате. Вона включає в себе ряд найвідоміших змагань з карате та об’єднує кращих спортсменів з карате в світі на відкритих чемпіонатах безпрецедентного масштабу.