ОСТАННІ НОВИНИ

«Є шанс на поліпшення взаємодії з РФ»: у Путіна відреагували на перемогу Зеленського

Наталя Дуляба

|

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що після обрання Володимира Зеленського Президентом України є «шанс» на поліпшення взаємодії з РФ. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, пише Уніан.

 

«Вибори в Україні відбулися. Результат показав явний запит на нові підходи при вирішенні проблем України. Очевидно, що перед новим президентом стоятиме завдання консолідації країни з урахуванням сформованих за останні роки реалій», – зазначив Медведєв.

«У мене немає сумнівів: новий керівник держави щодо Росії дотримуватиметься риторики, яку він використовував у ході передвиборної кампанії. Повторювати відомі ідеологічні формули, орієнтовані на різні групи населення. Не маю жодних ілюзій з цього приводу. У той же час шанси на поліпшення взаємодії з нашою країною все ж є», – додав прем’єр-міністр Росії.

Реклама партнерів

За його словами, для цього потрібна «чесність», а також прагматичний і відповідальний підхід.

«Підхід, що враховує всі сформовані в Україні політичні реалії. Включаючи насамперед ситуацію на сході країни. Тому головне, що треба побажати новому українському керівництву, – розсудливості. І, звичайно, розуміння глибинної цінності відносин народів наших країн, які мають бути вищими за політичну кон’юнктуру», – написав Медведєв.

Він додав, що лише на такій основі «можна відроджувати вбиту економічну взаємодію, а значить – вирішувати надзвичайно важкі соціальні проблеми, які настільки гостро стоять сьогодні для мільйонів українців».

Як повідомляв Львівський портал, у неділю, 21 квітня, відбувся другий тур чергових виборів Президента України. Главу держави українці обирали з-поміж чинного Президента Петра Порошенка та шоумена Володимира Зеленського.

ЦВК вже опрацювала 85% голосів українців. У президентських перегонах впевнено лідирує Володимир Зеленський, який набрав 73,30% голосів, а Петро Порошенко – 24,46%.

Натомість Порошенко впевнено переміг свого опонента на закордонному виборчому окрузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...