ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні – Всесвітній день Землі

Вероніка Рой

|

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Саме в цей день в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

День Землі – це символ єдності, усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями людство може боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами.

Реклама партнерів

Перша акція цього дня пройшла 1970 року в США. Її успіх окрилив організаторів, і з того часу святкування стало регулярним. В Україні свято вшанування Землі почали проводити уже після проголошення незалежності (в 1992 році).

Країною-засновником свята вважається США, а, якщо бути більш точнішими, саме штат Небраска. Ініціатором проведення цього свята вважається один із тодішніх помічників губернатора штату, якого непокоїв той факт, що багато дерев вирубувалися для того, щоб будувати будинки та інші споруду. Він не міг вплинути та зупинити процес будівництва, але він заохотив жителів штату в один вибрати посадити якомога більше дерев.

Відтак, висаджуючи дерева у ці дні, ви точно зробите свій надважливий внесок у збереження довкілля, а значить, у збереження життя на планеті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.