ОСТАННІ НОВИНИ

Вчені переконані, що катання на велосипеді уповільнює старість

Соломія Головіна

|

Катання на велосипеді дозволяє загальмувати процеси старіння та довше почуватися молодим. Так вважають науковці з Королівського коледжу у Лондоні. Про це інформує УП.

 

Вони провели дослідження, в якому взяли участь 81 чоловік та 41 жінка віком від 55 до 79 років. Усі вони захоплювалися їздою на велосипеді.

Вчені провели серію тестів, перевіряючи роботу серця та легень піддослідних, міцність кісток, силу м’язів, рефлекси та розумові здібності.

Реклама партнерів

Результати показали, що старші з добровольців були приблизно такі ж дужі, як і молодші, пише The Daily Mail з посиланням на  Journal of Physiology.

Один із дослідників, професор Норман Лазарус, каже, активний спосіб життя здатен «купити вам додаткові роки функціональності».

«Їзда на велосипеді не лише підтримує гнучкість розуму, але й вимагає активної роботи багатьох ключових систем організму, як то ваших м’язів, серця та легень, а це потрібно для того, щоби бути здоровим», – підсумував учений.

На думку експертів, величезною проблемою як науки, так і сучасного суспільства є те, що більшість людей ведуть малоактивний спосіб життя.

«Сидячий стиль життя спричиняє психологічні проблеми в будь-якому віці», – наголосив дослідник із Лондонского королівського коледжу Росс Поллок.

«Звідси складність у визначенні, наскільки погіршення функцій організму зумовлене природнім процесом старіння, а наскільки є результатом поєднання ефектів старіння та низької активності», – пояснив він.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...