ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські митники виявили у стелі авто українця понад 18 тисяч контрабандних сигарет

Вероніка Рой

|

Сьогодні, 10 квітня, на кордоні з Польщею митники виявили у подвійній стелі автомобіля мешканця Чернівецької області 18 тисяч 180 пачок контрабандних сигарет. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

 

Так, мешканець Чернівецької області прямував до Республіки Польщі через митний пост «Краковець – Корчова» автомобілем марки Renault-Master, обравши смугу руху «червоний коридор». До митного оформлення він подав декларацію, в якій заявив про відсутність будь-яких товарів, які обмежені, або заборонені для переміщення. Однак під час митного контролю виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю.

Реклама партнерів

«Автомобіль було скеровано в бокс поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю транспортного засобу виявлено у спеціально виготовленій ніші приховані сигарети. Тютюнові вироби різних марок були заховані у подвійний дах автомобіля. Серед них сигарети орієнтовною загальною вартістю майже 760000 гривень», – розповідають у ДФС.

Громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

За цим фактом складено протокол. Сигарети та автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.

Фото: ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.