ОСТАННІ НОВИНИ

Агітація перед другим туром виборів почнеться 8 квітня

Вероніка Рой

|

З 8 квітня громадяни мають право брати участь в агітаційних кампаніях кандидатів у президенти. Про це під час брифінгу поінформувала голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, повідомляє Укрінформ.

 

«Є дуже важливим, що з завтрашнього дня наші кандидати мають можливість юридично, і наші громадяни мають можливість, брати участь в агітаційній кампанії кожного з кандидатів. Це також є важливим питанням, оскільки до цього така передвиборна агітація була не в межах діючого законодавства», – сказала Сліпачук.

Також за її словами, підсумки виборів з дня голосування були встановлені протягом 7 днів.

Реклама партнерів

«Якщо в 2014 році був 31 протокол з поміткою «уточнено», то в цьому році було 41 таких протоколів. Але ми змогли опрацювати документи і отримати уточненні протоколи та їх опрацювати в коротший термін», – сказала вона.

Крім того, голова ЦВК додала, що прийняття сьогоднішнього рішення щодо другого туру дає можливість кандидатам розпочати направлення до ЦВК подання щодо складу окружних виборчих комісій.

«Це дуже важливо, тому що завтра останній день, і ми фактично розблокували юридично цей процес», – сказала Сліпачук.

Нагадаємо, сьогодні Центральна виборча комісія офіційно оголосила підсумки першого туру виборів президента, які відбулися 31 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.