ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська залізниця почала виловлювати «зайців» у приміських потягах

Вероніка Рой

|

З 5 квітня на Львівській магістралі розпочався місячник підвищення доходності від пасажирських перевезень у приміському сполученні та запобігання випадкам безквиткового проїзду громадян у приміських електро- та дизель-поїздах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської залізниці.

 

Як повідомляється, з цією метою на вокзалах та станціях розпочали роботу посадкові групи працівників магістралі, що проводять посилену перевірку проїзних документів у пасажирів, які здійснюють посадку в поїзди приміського сполучення.

«Особлива увага груп контролю буде зосереджена на вокзалах і станціях обласних і районних центрів, де спостерігається великий пасажиропотік. Крім того, на залізниці створено роз’їзні групи, що здійснюватимуть рейдові перевірки роботи провідників та наявності квитків у пасажирів, у тому числі пільгових проїзних документів, безпосередньо у поїздах на маршрутах слідування», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

Львівська залізниця закликає пасажирів вчасно та в повному обсязі оплачувати вартість проїзду у приміських потягах, а також просить пасажирів пільгових категорій брати у касах чи у провідників пільгові проїзні документи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.