ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині «прикрили» конвертаційний центр з обігом понад 36 мільйонів гривень

Вероніка Рой

|

У Львівській області ліквідовано конвертаційний центр з обігом понад 36 мільйонів гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

 

Як повідомляється, для прикриття незаконної діяльності використовувалась низка створених та придбаних підконтрольних підприємств, які формували податковий кредит з ПДВ за рахунок придбання фіктивного ліміту на реєстрацію податкових накладних у суб’єктів господарювання-імпортерів та інших підприємств, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею.

Реклама партнерів

«Безготівкові кошти перераховані підприємствами реального сектора економіки нібито за придбані товари або послуги переводилися в готівку і передавалися замовникам конвертації за вирахуванням 10-13% за незаконні послуги», – йдеться у повідомленні.

Таким чином протягом 2018 року – березня 2019 року було проконвертовано понад 36 мільйонів гривень.

«За результатами проведених обшуків у зловмисників вилучено печатки, документи, чорнові записи, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, готівкові кошти в національній та іноземній валюті. На рахунках низки транзитно-конвертаційних підприємств заблоковано суми ліміту в системі електронного адміністрування ПДВ», – розповідають у ДФС.

В рамках розслідування кримінального провадження за ст. 205 («Фіктивне підприємництво») та ст. 212 Кримінального кодексу України («Ухилення від сплати податків») було встановлено осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки незаконні послуги з мінімізації податкових зобов’язань та переведення безготівкових коштів у готівку.

Фото: ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.