ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні зникли «євробляхарі»

Андрій Котенський

|

Через зникнення «євробляхерів» на кордоні зменшився потік автомобілів на 460 тисяч одиниць. Про це Львівському порталу повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ДПС України.

 

За даними прикордонників, пропуск осіб через кордон у першому кварталі залишився на рівні минулого року, проте відбулося зниження потоку автомобілів на 460 тисяч. В основному така ситуація спостерігається через зменшення курсування «євробляхерів» та учасників малого прикордонного руху на кордоні з ЄС. Тому подорожі через кордон наразі стали більш комфортними та займають значно менше часу.

Реклама партнерів

Також Державна прикордонна служба нагадує, що для більш комфортної поїздки подорожувальники на автомобілях повинні мати страховий сертифікат міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», який є обов’язковим для перетину кордону. Їх наявність прикордонники перевіряють в автоматичному режимі, адже з 11 лютого 2019 року всі автомобільні пункти пропуску на державному кордоні підключено до бази даних.

Водночас, охоронці кордону виявляють страхові сертифікати з ознаками підробки та передають їх територіальним органам МВС для вжиття заходів відповідно до законодавства. Від початку запровадження системи перевірки через відсутність страхових сертифікатів прикордонники не пропустили понад 5,3 тисячі транспортних засобів, виявили 51 підроблений та 72 недійсних сертифікати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.