ОСТАННІ НОВИНИ

Із Парку культури демонтують атракціон, який пропрацював більше 30 років

Наталя Дуляба

|

Виконавчий комітет Львівської міської ради списав із балансу ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» атракціон «Дзвіночок». Відповідне рішення прийняли сьогодні, 5 квітня, передає кореспондент Львівського порталу.

 

«Дитячий атракціон «Дзвіночок» виготовили у 1986 році. Згідно з експертним висновком, він вже не підлягає ні ремонту, ні подальшій експлуатації. Взагалі граничний термін експлуатації атракціону становить 10 років, а зараз цей термін перевищений втричі», – наголосила директорка департаменту розвитку Львівської міськради Наталія Бунда.

Зазначимо, що атракціон «Дзвіночок» був доступний для дітей віком від 1 року. Тепер його демонтують і здадуть на металобрухт. Натомість у Парку культури встановлять новий атракціон «Летюча машина».

Наприкінці 2018 року атракціон «Сюрприз» також визнали непридатним для використання, тож мерія списала його з балансу Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Як повідомляв Львівський портал, вже цієї суботи, 6 квітня, у Парку культури стартує сезон атракціонів. Там працюватимуть 12 каруселей.

Фото: KP.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *