ОСТАННІ НОВИНИ

У мерії чекають погодження від ЛОДА на запуск великих автобусів у Рудно

Вероніка Рой

|

Для вирішення проблеми транспортного сполучення із селищем Рудне, яке розташоване у Залізничному районі Львова, спробують запустити новий маршрут – № 28А. Відповідний лист погодження автобусного маршруту уже скеровано до ОДА. Наразі у мерії чекають відповіді. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Як повідомляється, для забезпечення якісного сполучення з смт Рудно, АТП № 1 планувало поставити нові великі автобуси на маршрут № 28. Однак потрібно було внести зміни в схему маршруту, щоб автобуси курсували через с. Зимна Вода. Така пропозиція була відхилена Львівською ОДА.

Як повідомив Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту ЛМР, також скеровано лист в ОДА для погодження маршруту № 28А. Відповіді поки нема.

Реклама партнерів

«Наприкінці минулого року ми мали намір запустити 18 великогабаритних автобусів у смт. Рудно. Ці речі напрацьовували спільно з депутатами від селища. Проте ми зіткнулися з незадовільним станом доріг у Старому Рудно, а також з вузькими вуличками. Тому прийняли рішення запустити ці автобуси через с. Зимну Воду. Проте розділилися думки мешканців, і ми отримали відмову від ЛОДА про погодження схеми.

На сьогодні ми технічно готові запустити великі автобуси у смт. Рудно. Зараз стабільно курсує 16−17 машин середнього класу у смт. Рудно. Також ми продовжили графік роботи автобусів до 22.05 год», — розповів Олег Партика.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.