ОСТАННІ НОВИНИ

У Червонограді викрили масштабне виробництво фальсифікованого алкоголю

Соломія Григор'єва

|

У Червонограді викрили підпільне виробництво, яке випускало до трьох тисяч пляшок фальсифікованого алкоголю щодоби. Під час обшуків вилучили понад 8 тонн спирту та 25 800 одиниць фальсифікату. Про це повідомляє департамент захисту економіки Нацполіція, передає Львівський портал.

 

Правоохоронці з’ясували, що до організації та функціонування підпільного цеху причетні вісім мешканців області. Використовуючи підроблені марки акцизного податку України, вони реалізовували фальсифікат під логотипом торгової марки, яка офіційно припинила випуск продукції.

Готовий алкоголь зберігався на так званих «перевалочних базах» у Хмельницькій та Закарпатській областях, а розповсюджували його на території всього Західного регіону. Також було встановлено і канали постачання сировини. Постачальником спирту виявився мешканець Львівської області.

Реклама партнерів

Під час проведення дослідження фахівці підтвердили невідповідність алкогольної продукції вимогам Держстандарту.

У середу, 3 квітня, оперативники управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції та слідчі слідчого управління Головного управління Нацполіції у Львівській області спільно з працівниками управлінь захисту економіки у Хмельницькій та Закарпатській областях провели санкціоновані обшуки у цеху, базах зберігання продукції та за місцем мешкання організаторів підпільної діяльності.

Правоохоронці вилучили понад 8 тонн спирту, 25 800 пляшок фальсифікованої алкогольної продукції, 50 тисяч марок акцизного податку України з ознаками підробки. Крім того, обладнання для виробництва.

За попередніми даними вартість вилученого алкоголю становить понад 5,2 мільйони гривень.

Кримінальне провадження відкрито за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Проводяться заходи щодо притягнення організаторів до відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.