ОСТАННІ НОВИНИ

Міськрада відшкодовуватиме підприємствам Львова частину кредитних відсотків

Наталя Дуляба

|

Львівська міська рада затвердила положення про відшкодування суб’єктам господарювання частини відсотків за кредитами коштом міського бюджету. «За» відповідну ухвалу сьогодні, 4 квітня, проголосували 50 депутатів, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як розповіла директорка департаменту економічного розвитку Львівської міськради Ірина Кулинич, частину відсотків кредиту мерія виплачуватиме лише за ті підприємства, які у Львові займаються виробництвом продукції.

На відшкодування частини кредитних відсотків малому та середньому бізнесу у бюджеті загалом передбачили 3 мільйони гривень. Всі пропозиції, які подаватиме місцевий бізнес, розглядатиме конкурсна комісія.

Таке рішення міська рада прийняла не лише для того, аби створити сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу, а й для того, щоб місцевий ринок поповнювався товарами вітчизняного виробника, а у Львові збільшувалась кількість робочих місць.

Відтак частину кредитних відсотків повертатимуть малим та середнім місцевим підприємствам, які займаються виробництвом харчових продуктів, текстилю, одягу, паперу та картону, а також ведуть поліграфічну діяльність.

Компанії, яким відшкодовуватимуть частину взятих кредитів, відбиратимуть за такими критеріями:

  • суб’єкт господарювання має бути зареєстрованим у Львові і здійснювати безперервну господарську діяльність протягом останніх 12 місяців;
  • суб’єкт господарювання має бути платоспроможним і не мати заборгованості перед бюджетними та соціальними фондами;
  • суб’єкт господарювання має виробляти свою продукцію на території Львова;
  • зарплата на підприємстві повинна становити не менше 7000 гривень, а працювати на ньому мають не менше 5 людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *