ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові планують реконструювати вулицю Орлика та облаштувати благоустрій біля дитячої лікарні

Вероніка Рой

|

У Львові планують реконструкцію вулиці Пилипа Орлика та облаштування місць для паркування біля дитячої лікарні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Голова Шевченківської РА Надія Банах розповіла, що готується проект реконструкції вул. П. Орлика. Відповідно до проекту, буде облаштовано велосипедну доріжку, висаджено нові зелені насадження. Також постало питання про облаштування якісного паркувального майданчика та заїзду до дитячої лікарні.

«На замовлення адміністрації розробляється ПКД капітального ремонту на вул. Орлика (освітлення, заміна водопроводу, дорога, тротуар та паркомісця), виконавець — ЛКП «Інститут просторового розвитку». Вартість виготовлення ПКД становить 1,5 млн грн», — повідомили у Шевченківській районній адміністрації.

Реклама партнерів

Нагадаємо, в бюджеті міста на цей рік для Шевченківської районної адміністрації було передбачено 5 млн грн на поточний ремонт доріг та 17 млн грн на капітальний ремонт (з них 12 млн 350 тис грн — на дороги і тротуари, а 4 млн 650 тис грн — на благоустрій скверу «Кам’янка» на вул. Ожиновій). Також на сесії 11 березня виділено ще 15 млн грн на ремонт доріг. Загалом — 37 млн грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.