ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині затримали молочного контрабандиста

Соломія Григор'єва

|

Учора, 26 березня, в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині – Медика» працівники Львівської митниці за незаконне переміщення вилучили 730 літрів молока.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС Львівщини.

 

27-річний мешканець Львівщини прибув у пункт пропуску з Республіки Польщі. Під час митного контролю автомобіля MERCEDES Sprinter у працівників митниці виникли підозри про можливе приховування товарів від митного контролю. До митного контролю громадянин подав декларацію, згідно з якою він перевозив будівельні матеріали вагою 45 кг вартістю 50 Євро. Однак під час митного огляду в автомобілі митники знайшли 730 упаковок молока ємкістю один літр кожна. Під час усного опитування громадянин України про наявність будь-яких товарів та предметів не заявив, проте після митного огляду товар визнав своєю власністю.

Реклама партнерів

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.