ОСТАННІ НОВИНИ

Філармонія запрошує на концерт юних віртуозів «Fresh Classics»

Андрій Котенський

|

У рамках Академії INSO-Львів у суботу, 23 березня, у Львівській національній філармонії відбудеться концерт «Fresh Classics». Про це Львівському порталу повідомили організатори події.

 

«Юні віртуози – переможці міжнародних конкурсів виконають сольні партії в шедеврах світової класики. Підкреслити талант молодих музикантів допоможе яскравий та емоційний, вже добре відомий в Україні та далеко за її межами симфонічний оркестр «INSO-Львів». Диригент – неперевершений Ярослав Шемет», – йдеться в повідомленні.

Реклама партнерів

Цього вечора на сцені філармонії виступатимуть тромбоніст Ярослав Мейснер з Польщі, кларнетист Дмитро Фонарюк і скрипаль Богдан Луц з України, скрипаль Теодор Каськів зі Швейцарії.

Вони виконають такі твори: «Gliss Concerto» для тромбона і струнного оркестру Адама Весоловського, Концерт для кларнету з оркестром ля-мажор, KV 622 Вольфганга Амадея Моцарта, Концерт №1 для скрипки з оркестром ре-мажор, ор. 6 Ніколо Паганіні, Концерт № 5 для скрипки з оркестром Анрі В’єтана.

Концерт відбудеться у співпраці з Львівською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернат ім. Соломії Крушельницької. Початок концерту – о 18:00

Квитки можна придбати тут: Philharmonia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.