ОСТАННІ НОВИНИ

Цьогоріч дорогу до пункту пропуску «Грушів» відремонтують

Соломія Григор'єва

|

Дорожники виграли тендер на ремонт доріг на території Львівської та Волинської областей, що включає в себе виконання ремонтних робіт на автодорогах, які ведуть до пунктів перетину на українсько-польському кордоні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

«Сьогодні такі договори є підписаними зі сторони Служби автомобільних доріг у Львівській області. Ці контракти повністю узгоджені банком Польщі, Міністерством фінансів Республіки Польща, а також Міністерством внутрішньої політики», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

Реклама партнерів

Зазначимо, що згідно з укладеними договорами за кошти польського кредиту ремонтні роботи здійснять на автомобільних дорогах О 142001 Яворів – Грушів, Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська, Т-14-18 Нижанковичі-Самбір – Дрогобич – Стрий, Т-14-03 Грушів – Немирів, Т -14 – 01 КПП “Смільниця” – Старий Самбір.

«Відтак, уже в першій декаді квітня можемо сподіватися на початок реалізації контракту з проектування та виконання робіт по кредиту», – додав Руслан Кандибор.

Фото: zik.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...