ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові обрали найкращого двірника і подарували йому вікенд у Європі

Соломія Головіна

|

Переможцем конкурсу «Найкращий двірник Львова-2019» став працівник ЛКП «Балатон-409» Володимир Катинський. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Конкурс тривав з 1 до 14 березня, а голосування відбувалося на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова». Від мешканців надійшло 156 пропозицій двірників. Втім, багато двірників пропонували по декілька разів, а до 2 туру увійшло 58 кандидатів.

Переможець конкурсу «Найкращий двірник Львова-2019» Володимир Катинський (1947 року народження) – двірник ЛКП «Балатон-409» Шевченківської районної адміністрації, працює двірником з 2006 року. Пан Володимир прибирає будинок № 4 (1−3 під’їзди) на вул. Мазепи та прибудинкову територію. Від мешканців будинку неодноразово отримував подяки за якісну і сумлінну роботу, а від ЛКП «Балатон-409» був нагороджений грамотами.

Також за сумлінну щоденну працю, відданість роботі, людяність та перемогу у загальноміському конкурсі на найкращого працівника району Львова у сфері житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення подякою від громади Львова та подарунковим сертифікатом на мандрівку «Кам’янець-Подільський круїз» відзначено найкращих двірників 5 районів Львова. А саме:

—  Ганна Баран — двірник ЛМКП «Айсберг» Галицької районної адміністрації;

—  Роман Рокитський — двірник ЛКП «Сяйво» Залізничної районної адміністрації;

—  Ольга Крап — двірник ЛКП «Господар» Личаківської районної адміністрації;

—  Олеся Бутиль — двірник ОСББ «Чукаріна, 7» Сихівської районної адміністрації;

—  Ярослава Пивовар — ОСББ «24-й Меридіан» Франківської районної адміністрації

Переможцю вручили подяку від громади Львова та подарунковий сертифікат на тур «Вікенд в Європі! Краків, Прага, Відень та Будапешт». Також подяками і подарунковими сертифікатами на мандрівку в Кам’янець-Подільський нагороджено 5 найкращих двірників районів.

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *