ОСТАННІ НОВИНИ

Для шостого у Львові будинку сімейного типу шукають батьків-вихователів

Наталя Дуляба

|

У Львові шукають батьків-вихователів для шостого дитячого будинку сімейного типу, який планують відкрити цього року. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

«Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Вихованці перебувають у дитячому будинку сімейного типу до досягнення повноліття, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I-IV рівнів акредитації – до його закінчення, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку», – інформують в міській Службі у справах дітей.

Дитячий будинок сімейного типу – це окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі. Вони беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

На утримання кожної дитини батькам-вихователям держава виділяє соціальну допомогу. Також за сім’єю закріплюється соціальний працівник, який здійснює соціальне супроводження.

«Якщо Ви бажаєте стати батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу, просимо звертатись за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, управління „Служба у справах дітей“ департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, каб. 523, 524. Контактний телефон: (032) 235−40−40», –  зазначають в міській Службі у справах дітей.

Після проходження співбесід для створення дитячого будинку сімейного типу, необхідні подати такі документи:

  • заява кандидатів у батьки-вихователі про створення дитячого будинку сімейного типу (від подружжя приймається спільна заява, підписана ними обома, та подається до Центру адміністративних послуг Львівської міської ради);
  • копія паспорта кандидатів у батьки-вихователі (сторінки 1,2,11);
  • копія свідоцтва про шлюб, якщо заявник перебуває у шлюбі;
  • довідка про стан здоров’я кандидатів у батьки-вихователів та членів сім’ї, які проживають разом з ним (довідка про відсутність хронічних захворювань, обстеження нарколога, венеролога, психіатра);
  • довідка про проходження навчання (курсу підготовки) кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, і рекомендації про включення до Єдиного електронного банку даних про дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів (видані Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді);
  • довідка про доходи за останні шість місяців, або довідка про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку), засвідчена у встановленому порядку;
  • довідка про наявність чи відсутність виконавчого провадження стосовно боргових зобов’язань;
  • довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видана територіальним Центром з надання сервісних послуг МВС за місцем проживання заявника.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...