ОСТАННІ НОВИНИ

АТП-1 хоче продати славнозвісні «гармошки», які купляли до Євро-2012

Наталя Дуляба

|

Комунальне АТП-1 збирається продати 5 славнозвісних «гармошок», які тривалий час простоюють на території перевізника. Про це йдеться на офіційній сторінці комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку Львівської міськради у Facebook, передає Львівський портал.

 

За словами очільника АТП-1 Ореста Хамули, всі 5 «гармошок» є у робочому стані, але деякі з них потребують ремонту. Зараз проводиться оцінка цих маршруток, аби згодом їх продати.

Зазначимо, що автобуси-гармошки ЛАЗу раніше курсували на маршруті №4А, який сполучає Сихів із центром міста. Їх мерія купувала спеціально до Євро-2012.

Проти продажу цих великогабаритних автобусів вже виступили проти активісти ГО «За якісний транспорт». Вони переконані, що цей транспорт ще можна використовувати для потреб міста.

«Дирекція ЛКП «АТП-1» планує продати 5 «гармошок» ЛАЗ, які ще не виїздили навіть половину свого ресурсу. Цими п’ятьма автобусами можна перевезти більше 1000 осіб на один раз. Жаль, що в цьому місті вимерли стратеги, а появились лишень популісти», – йдеться у повідомленні активістів.

Нагадаємо, маршрут №4А відновили у Львові 18 лютого цього року. Про повну відмову АТП-1 від цього маршруту заговорили у 2017 році. Причиною цьому стало те, що після запуску сихівського трамвая він нібито став нерентабельним.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...