ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на виставку студентських робіт «Поступ молодих»

Соломія Григор'єва

|

Завтра, 12 березня, о 16:00 у виставкових залах Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької відкриють виставку дипломних проектів та творчих робіт студентів кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства. Це сьома виставка «Поступ молодих», яка відбувається в межах співпраці академії та музею, повідомляють організатори.

 

Виставка робіт молодих художників-графіків завжди є оригінальною та цікавою на нові мистецькі ідеї та концепції. Серед показаних творів значне місце займає книжкова графіка. У цій спеціалізації кафедра має багаті традиції, які передає творчій молоді.

На експозиції представлено оригінальні проекти художнього оформлення поеми-містерії Тараса Шевченка «Великий Льох» (керівник – Ольга Борисенко, автор – Данило Лись), поезій Ліни Костенко та Олександра Олеся (керівники – Володимир Стасенко, Івета Ключковська), оформлення поезій Василя Стуса (керівник – Володимир Стасенко). Поруч можна оглянути станкові гравюри у техніці лінориту та класичній графіці, виконані під час літньої практики у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (керівник – Юлія Стемпіцька) та квіткові композиції у техніці туш-перо (керівник – Лідія Чир).

Реклама партнерів

Мистецька акція, присвячена 205-річчю від дня народження Тараса Шевченка, видатного майстра, академіка гравюри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.