ОСТАННІ НОВИНИ

У Гніздичеві відкрили оновлений ЦНАП

Соломія Головіна

|

У смт Гніздичів Жидачівського району відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Облаштоване приміщення в адмінбудівлі Гніздичівської селищної ради для відділу ЦНАП дозволить жителям громади відчути переваги децентралізації, покращить їхню обізнаність з процесами передачі владних повноважень на місцевий рівень та підвищити активність у вирішення питань життєдіяльності ОТГ, дасть можливість прозоро надавати адміністративні послуги, які стануть доступнішими для кожного мешканця громади, в тому числі для людей з інвалідністю.

Реклама партнерів

Так, до затвердженого переліку послуг ЦНАПу Гніздичівської селищної  ради увійшло 69 адміністративних послуг. Передбачили також два віддалених робочих місця у старостатах громад с.Лівчиці та с.Руда.

З березня відділ офіційно розпочинає свою роботу у форматі «Прозорий офіс».

Приміщення для ЦНАПу відремонтували та облаштували за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування центрів, а також за кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Всього було освоєно 2073,6 тис грн. на капітальний ремонт, в тому числі 1819,6тис грн. з державного бюджету, 253,9 тис грн. із селищного бюджету, та 742 тис грн. на придбання комп’ютерного обладнання та меблів – кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.