ОСТАННІ НОВИНИ

Митники затримали контрабандиста термометрів та тонометрів

Соломія Григор'єва

|

Українець позбувся медичного товару через те, що не задекларував цього у митному пості. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

 

Учора, 27 лютого, 31-річний мешканець Львівщини як пасажир легкового автомобіля Renault прибув з Польщі в Україну. У пункті пропуску «Шегині – Медика» формою проходження митного контролю обрав смугу руху «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або, належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Однак під час митного контролю виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, які підлягають оподаткуванню.

Реклама партнерів

Автомобіль було скеровано в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там у салоні виявлено товар, який відповідно до ст. 374 МК України перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, а саме 18 медичних термометрів та тонометрів, а також 13 небулайзерів.

Таким чином громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зоні спрощеного митного контролю, тобто перемістив товар, який перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 471 Митного кодексу України.

Фото: ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.