ОСТАННІ НОВИНИ

TIK везе до Львова концертну весну

Андрій Котенський

|

Весна прийде до Львова під музику гурту ТІК, який презентує львів’янам драйвову концертну програму «Нове та найкраще». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

 

Як відомо, пісні гурту ТІК співають усі – від домогосподарки до високопосадовця. Адже саме в цих піснях відчувається настрій українського народу.

В рамках туру «Нове та найкраще» в містах та містечках України музиканти виконають як свіжі хіти «Волошки», «Емочка», «АЛЬО-НА!», «Робот», так і перевірені часом народні блокбастери «Олені», «Вчителька», «Апрєль», «Прощайте, дівчата», «Свєта», «Сірожине пірожине», «Чоловіче щастя», «Не цілуй», «Гуляй, народ!», «Біла хмара, чорна хмара», «Люби ти Україну!» та інші.

ТІК частуватиме гостей концерту екологічно чистою запальною музикою, виготовленою за європейськими стандартами. На гостей свята чекає традиційно живий звук та натуральний подільский драйв!

«Скільки разів я вже був у цьому прекрасному місті, але Львів залишається для мене таким особливо таємничим, напівказковим. Тут маємо дуже багато друзів, з якими товаришуємо вже багато років. Вже навіть не пам’ятаю, коли з ким познайомилися, але по приїзду, коли бачу тих людей, завжди складається таке враження, ніби ми знайомі все життя! Львівська публіка завжди цікава. Можливо, трошки більш вимоглива, але завжди дуже щира! Коли львів’яни розійдуться, їх вже дуже важко зупинити! Кожен наш концерт у Львові запам’ятався особливим колоритом і атмосферою. Ну і повторюся: саме у Львові відбувся найперший сольний концерт «ТІК», тому це місто для нас дійсно знакове і особливе. Ту найпершу афішу концерту на Сихові до цих пір зберігаємо у себе на репетиційній базі гурту. І завжди із величезним задоволенням приїжджаємо до Львова, щоб поділитися своїми піснями й емоціями зі всіма, хто бажає нас бачити й чути, співати й танцювати разом із нами», – прокоментував майбутній концерт фронтмен гурту ТІК Віктор Бронюк.

Концерт відбудеться у клубі Malevich, 1 березня, об 20.00.

Квитки можна придбати тут: kasa.in.ua/tik, або concert.ua/tik

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...