ОСТАННІ НОВИНИ

У посилці із одягом та взуттям митники виявили контрабандні «айфони»

Вероніка Рой

|

У поштових відправленнях працівники Львівської митниці ДФС виявили незадекларовані «айфони» та електронні сигарети. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

 

Так, під час огляду міжнародного поштового відправлення – посилка, яка надійшла в Україну із CША на адресу мешканця Полтави, виявлено 14 мобільних телефонів iPhone 7 Plus із слідами користування у комплекті з зарядними пристроями. Вони містились посеред одягу та взуття.

Реклама партнерів

В іншому випадку у поштових відправленнях з Великобританії працівники митниці виявили пристрої для куріння Juul Starter Kit та Juul Device. У трьох посилках їх було 226 штук В усіх випадках відправники задекларували предмети домашнього вжитку, а про сигарети в деклараціях не згадали.

Таким чином, громадяни, які живуть або перебувають у США та Великобританії, вчинили дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів без декларування, тобто не заявили за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню, в митній декларації. Такі дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 472 Митного кодексу України. Товари вилучено, їх вартість буде встановлено додатково. Справи скерують до суду.

Фото: ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.