ОСТАННІ НОВИНИ

Зі Львівщини у Німеччину намагалися вантажівкою вивезти незадекларовану деревину

Соломія Головіна

|

У пункті пропуску «Краковець-Корчова» у вантажівці виявили незадекларовані колоті дрова породи вільха, бук, граб, ясен. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

 

«Нещодавно в пункт пропуску «Краковець – Корчова» (Львівська обл.) на виїзд з України заїхав вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина України. До митного контролю та оформлення він подав товаросупровідні документи на товар «Деревина паливна». Згідно з ними приватне підприємство з Львівської області здійснювало поставку 23,70 м3 колотих дров породи дуб, береза на адресу компанії в Німеччині», – інформують у відомстві.

Реклама партнерів

Під час митного контролю виникла підозра щодо відповідності переміщуваного товару даним, які зазначені у товаросупровідних документах. У зв’язку з цим експерти провели лісотоварознавче дослідження щодо відповідності приналежності товару до його задекларованої назви, породи деревини та кількості переміщуваного товару.

Внаслідок цього було встановлено, що об’єм паливної деревини у вигляді розколотих полін порід дуб та береза становить 16,725 м3, а інших порід, які не заявлено (вільха, бук, граб, ясен) – 16,700 м3. Загальна кількість товару у вантажному відсіку перевищує на 9,725 м3 заявлену в товаросупровідних документах.

Отже, як наголошують у ДФС, громадянин України, директор приватного підприємства, вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, через подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару його кількості, ваги та вартості. В них є ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 483 Митного кодексу України.

Деревину вилучено, її вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Фото: ДФС

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.