ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові виступить легендарний хор Верьовки

Андрій Котенський

|

Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки 18 березня виступить у Львові. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

 

Два концерти відбудуться у Національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

Реклама партнерів

У програмі багато різножанрових композицій: історичні думи, чумацькі та козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядова лірика, а також оригінальні пісні сучасних композиторів. У більшості цих унікальних композиціях музика, танець і спів виступають органічною триєдністю.

«Відразу в трьох іпостасях – співаків, танцюристів і музикантів – постануть перед глядачами артисти легендарного хору Верьовки, якому в 2018 році виповнилося 75 років. За час існування колектив відвідав понад 60 країн, представив понад тисячу концертів по всьому світу. Мелодика виконання музичних творів, захоплюючі танці хореографічної групи і фольклорна феєрія від віртуозів оркестру народних інструментів зливаються воєдино. Кількісний склад Національного хору становить 158 осіб», – йдеться в повідомленні.

Як відомо у Львові відбудеться відразу два концерти. Перший виступ розпочнеться об 18.00. Квитки можна придбати тут: Kasa.in.ua/hor18, або на Concert.ua.

Другий концерт відбудеться об 20.00. Квитки можна придбати на Kasa.in.ua або на Concert.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.