ОСТАННІ НОВИНИ

Кількість тяжких злочинів під час цих новорічно-різдвяних свят зменшилась на 40%

Олександр Косик

|

Упродовж новорічних та різдвяних свят кількість тяжких злочинів зменшилася майже на 40 відсотків. Зокрема, кількість умисних вбивств зменшилася майже на третину, а злочинів, пов’язаних із заподіянням тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, зафіксовано вполовину менше. Про це повідомляє департамент комунікації Нацполіції, передає Львівський портал.

 

Перший  заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін,  зазначив сьогодні, 9 січня, що належна організація превентивної роботи, залучення достатньої кількості нарядів та створення дієвого резерву дозволили забезпечити повний контроль над криміногенною ситуацією в державі на новорічні та різдвяні свята.

«Завдяки цьому у період з 27 грудня по 7 січня кількість вчинених тяжких та особливо тяжких злочинів зменшилася на майже 40 відсотків. Відповідна тенденція є характерною для абсолютної більшості злочинів. Зокрема, кількість умисних вбивств зменшилася майже на третину», – підкреслив В’ячеслав Аброськін.

За його словами, кількість злочинів, пов’язаних із заподіянням тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, не лише зменшилася вполовину, а й понад 80 відсотків злочинів цієї категорії оперативно розкриті. Також у результаті слідчо-оперативних заходів у найкоротший термін розкрито 34 з 46 умисних вбивств, у тому числі – низка резонансних злочинів, які сколихнули країну.

Він додав, що поліцейські у найкоротший термін розкрили кожен другий розбійний напад. Також за час новорічних свят поліцією викрито понад 200 фактів незаконного обігу зброї, більше 100 злочинів, пов’язаних зі збутом наркотичних речовин. Крім того, правоохоронці припинили діяльність 21 наркопритону.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...