ОСТАННІ НОВИНИ

Троє жителів Радехова отруїлися чадним газом у власній квартирі

Дарина Смеречанська

|

У квартирі в Радехові троє людей отруїлися чадним газом. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

 

Так, 23 грудня близько 08:10 год. у м. Радехів на вул. Сонячна, 24 чадним газом отруїлося троє людей, серед  них – 16-річний підліток. Постраждалих  у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано до Радехівської ОКЛ.
Обставини події встановлюються.

Звертаємо увагу: порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

Реклама партнерів

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:

-у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
-у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;

-не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...