ОСТАННІ НОВИНИ

У Славській ОТГ заборонили використання російськомовного культурного продукту

Вероніка Рой

|

Вчора, 29 листопада, депутати Славської селищної ради ухвалили рішення про мараторій на використання російськомовного продукту на території ОТГ. Про це повідомляється на сайті Славської ОТГ.

 

Голова Славської ОТГ Володимир Бега повідомив, що до нього надійшли численні звернення щодо використання російськомовної продукції.

«На сьогодні в нас вже є кілька представників бізнесу, які використовують лише українські контенти, але в сучасних умовах цього замало. Ми хочемо заохотити власників кафе, ресторанів, баз відпочинку та мешканців ОТГ використовувати лише українське. Ми повинні показати свою мовну стійкість і не переходити на мову агресора. Депутати закликали представників бізнесу і мешканців ОТГ використовувати в обслуговуванні українську або англійську мову», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Львівський портал, облрада 18 вересня про впровадження мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Львівської області до моменту повного припинення окупації території України.

Згодом посол Канади в Україні Роман Ващук назвав дискримінаційним рішення Львівської облради про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території  області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *