ОСТАННІ НОВИНИ

Кожен 20 мешканець Львівщини є студентом

Олена Карп'юк

|

Станом на початок 2018/19 навчального року вищу освіту на Львівщині здобуває 121 тисяча студентів. Відтак кожен 20 мешканець області є спудеєм. Про це Львівському порталу повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області.

 

Серед усіх студентів на Львівщині 25 тисяч осіб – це першокурсники. А загалом за кількістю студентів область посідає третє місце серед регіонів України.

У львівських вишах поряд із вітчизняними студентами вищу освіту здобувають ще понад 1600 студентів-іноземців.Переважна більшість студентів (78%) навчається на денних відділеннях, решта – заочно або на вечірніх відділеннях.

Реклама партнерів

Також майже половина всіх студентів навчається коштом державного бюджету, а кожен п’ятий отримує стипендію.

До кінця цього року завершать навчання та отримають дипломи 32 тисячі осіб. Із них 34% здобудуть освітньо-кваліфікаційний рівень спеціалістів та магістрів,  42% – бакалаврів,  24% – молодших спеціалістів.

Загалом у Львівській області діють 43 вищі навчальні заклади: 14 університетів (6 із них мають статус національних), 5 інститутів, 4 академії (у тому числі 2 національні) , 17 коледжів, 2 училища та один технікум.

Нагадаємо, сьогодні, 17 листопада, відзначають Міжнародний День студента. З цієї нагоди левів у Львові одягнули у мантії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.