ОСТАННІ НОВИНИ

Помер начальник ДСНС Львівщини Сергій Дмитровський

Юлія Шпак

|

Відійшов у вічність багаторічний начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Сергій Дмитровський. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Зазначається, що помер Сергій Дмитровський  на 58-му році життя.

Реклама партнерів

Народився Сергій Дмитровський 16 липня 1961 року у місті Львові. У 1981 році отримав вищу у Львівському пожежно-технічному училищі МВС СРСР. У 2006 році Указом Президента України Сергію Дмитровському було присвоєно звання генерал-майор служби цивільного захисту. З 2004 по 2013 року очолював Головне управління МНС України в Львівській області. А з 2013 року був начальником Головного територіального управління ДСНС у Львівській області.

Як повідомляє прес-слкжба ДСНС у Львівській області, за сумлінну багаторічну працю був нагороджений нагрудним знаком «Кращому працівникові пожежної охорони», Почесною відзнакою МНС України, Грамотою Верховної Ради України, Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, нагрудним знаком Держпожбезпеки «За заслуги в забезпеченні протипожежного захисту» ІІ ступеня та І ступеня, почесним званням «Заслужений працівник цивільного захисту України», Почесною грамота Кабінету Міністрів України та Почесною грамотою ДСНС України.

«Понад 40 років присвятив порятунку життя людей. Свій трудовий шлях розпочав у серпні 1981 року на посаді начальника караулу 1-ї самостійної воєнізованої пожежної частини по охороні м. Тернопіль. Рухаючись кар’єрними щаблями, у вересні 2004 року Сергій Юрійович став очільником львівського гарнізону. Упродовж 14 років він фахово й вміло керував усіма найбільшими рятувальними операціями, які виникали на території регіону», – повідомляє ДСНС.

Фото: ДСНС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...