ОСТАННІ НОВИНИ

У Центрі оцінювання розповіли, скільки завдань буде у тестах ЗНО-2019

Юлія Шпак

|

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт з 11 предметів зовнішнього незалежного тестування. Відповідні характеристики визначені в наказі УЦОЯО, передає Укрінформ.

 

Зокрема, затверджено загальну характеристику сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року з української мови та літератури, з історії України, з англійської, німецької, французської, іспанської мов, математики, географії, біології, фізики, хімії.

Згідно з наказом сертифікаційна робота з української мови та літератури складається з трьох частин і містить 58 завдань, на виконання яких відводиться 180 хвилин. При цьому результати завдань 1 та 3 частини будуть зараховані як державна підсумкова атестація для тих учасників ЗНО, які у 2019 році здобувають повну загальну середню освіту. Максимальна кількість балів, яку учасник може набрати, правильно виконавши всі завдання, 104.

Реклама партнерів

Сертифікаційна робота з історії України складається з двох частин, результати завдань 1 частини (за вибором учасника ЗНО) будуть зараховані як державна підсумкова атестація. Робота містить 60 завдань, на виконання яких відводиться 150 хвилин. Максимальна кількість балів 94.

Сертифікаційні роботи з іноземних мов міститимуть 59 завдань, на виконання яких відводиться 150 хвилин. Масимальна кількість балів 72.

Характеристики сертифікаційних робіт розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі Предмети ЗНО.

Додамо, що у 2019 році ЗНО проходитиме з 20 травня до 12 липня. А реєстрація на нього розпочнеться з 5 лютого та триватиме до 25 березня.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Учні (студенти) закладів вищої освіти 1-2 рівнів акредитації та закладів профтехосвіти мають складати ЗНО з української мови та літератури та математику або історію України на вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...