ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові для ветеранів АТО організують тренінги та лекції з працевлаштування: як взяти участь?

Юлія Шпак

|

Ветеранів АТО запрошують взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», який триватиме у Львові впродовж трьох днів: 27, 28, 29 листопада. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Зазначається, що 27 та 28 листопада лекції, тренінги та інші заходи триватимуть з 10.00 до 18.00 год, а 29 листопада — з 10.00 до 14.00 год.

Проект надасть ветеранам чудову можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку та пройти першу співбесіду. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

Реклама партнерів

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України. Організатор — ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування покривають організатори. Ветерани можуть заповнити реєстраційну заяву за посиланням: https://goo.gl/forms/ZDGXtBrWznZeXlG23

Більш детально про проект: http://familyato.org/ua/proekty/pratsevlashtuvannya-veteraniv.html

З усіма питаннями, що виникають щодо участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу: [email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...