ОСТАННІ НОВИНИ

Кабмін заклав 55 мільярдів на субсдії у проект бюджету 2019 року

Дарина Смеречанська

|

Кабінет Міністрів України заклав в проект державного бюджету на 2019 рік 55 млрд грн як обсяг субсидій для населення. Про це в ефірі одного з загальнонаціональних каналів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

 

За його словами, це більше цьогорічного фактичного показника і є достатнім для того, аби забезпечити українські родини адресною допомогою.

Він зауважив, що цього року кількість домогосподарств, які отримують субсидію, склала 6,9 млн. Наступного року цей показник залишиться, за прогнозами, в таких же межах. І вимушене підвищення ціни на газ, а отже тепло і воду, не позначиться на величині оплати за комунальні послуги для тих, хто має субсидію.

Реклама партнерів

«Свою частинку родина, як платила так і буде платити. Решту заплатить держава», – сказав Володимир Гройсман.

Він також нагадав, що всім соціальним службам дано доручення – максимально виважено і уважно вирішувати проблеми людей. І навіть ті сім’ї, які не відповідають критеріям надання субсидій, але опинилися у скрутній ситуації, можуть звернутися до спеціальних комісій при органах соціального захисту.

«Є різні обставини, і їх потрібно враховувати. Основний критерій – доходи людей. Якщо вони невисокі – люди отримують підтримку», – зазначив Володимир Гройсман.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...