ОСТАННІ НОВИНИ

Облрада продасть з аукціону колишнє приміщення школи-інтернату на Короленка

Соломія Головіна

|

Депутати Львівської обласної ради сьогодні, 25 жовтня, під час сесійного засідання прийняли рішення включити нежитлові приміщення на вулиці Короленка,7 у Львові до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області, що підлягають приватизації способом аукціону. За відповідне рішення проголосувало 60 обласних обранців, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як зазначив в.о. начальника управління майном спільної власності Віктор Кусий, мова йде включення до цього переліку нежитлових будівель на Короленка, 7 з умовою продажу для освітній цілей.

«Тобто фактично продубльоване рішення Львівської облради 2015 року», – резюмував голова Львівської облради Олександр Ганущин.

Власне йдеться про рішення обласної ради ще 2015 року «Про приватизацію способом конкурсу нерухомого майна за адресою: вул. Короленка, 7 у м. Львів». У 2016 році питання продажу приміщень на вулиці Короленка набуло особливого розголосу після публікації у виданні «Вголос» статті під назвою «Афера» на 30 мільйонів гривень: як у Львові школу продавали». Як зазначається, раніше це була юридична адреса Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2. Там був її навчальний корпус, але влітку 2014 року його закрили. Мова йде про 2 500 кв м.

«Уже 19 червня 2015 року з’являється наказ про передачу нерухомого майна на Короленка, 7, на баланс КП ЛОР «Нерухомість і майно». Безоплатно з оперативного управління міста Львова було передано в область навчальний корпус загальною площею 2 410,5 кв. м, майстерню та склад площею, відповідно, 440,2 кв. м та 79,2 кв. м та інше майно загальною балансовою вартістю 784 тисячі 27 гривень. Прекрасний подарунок у час тотального дефіциту приміщень у шкільництві Львова», – зазначає автор розслідування Андрій Болкун.

І наголошує, що на приміщення навчального корпусу на вулиці Короленка, 7, поклав око давній друг міського голови Львова Віталій Ломакович.

Виходить, що вся ця історія зі звільненням навчального корпусу на Короленка, 7, мала одну мету – передати приміщення в центрі Львова ТзОВ «Львівська міжнародна школа». Як виявилося, засновниками цієї фірми є Віталій Ломакович, який вніс до статутного фонду ТзОВ 800 тис. грн, ТзОВ «Компанія з управління активами «Оптіма-Капітал» (внесла 100 тис. грн) та Всеукраїнський благодійний фонд «Мрії збуваються (вніс 100 тис. грн). Дві останні розміщуються за однією адресою: Львів, вул. Наукова, 7-а, де зводять сучасний офісний центр. Але кінцевим бенефіціарієм (контролером) цих структур є той же Ломакович Віталій Афанасійович… Про гроші міста на депозитах «Банку Москви», скандали з «Квітами Львова» та «Провеснем» у цій статті ми не будемо писати. Читач знайде в Інтернеті на цю тему немало цікавої інформації», – зазначається у статті львівського видання.

Додамо, що у цьому ж 2016 році прокуратура Львівської області подала до суду адміністративний позов з вимогою визнати протиправним та скасувати рішення Львівської обласної ради від 2015 року про приватизацію цих приміщень способом конкурсу, інформує «ЗІК».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...