ОСТАННІ НОВИНИ

Екс-депутат хоче будувати ресторан на Новому Львові

Наталя Дуляба

|

Завтра, 11 жовтня, депутати під час сесії Львівської міської ради розглядатимуть проект ухвали «Про затвердження ПП «Ресторан №2» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Панаса Мирного, 22-24». Відповідне питання включене до порядку денного, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як йдеться у проекті ухвали, ПП «Ресторан №2» хоче збудувати заклад громадського харчування з додатковими спорудами на вул. Панаса Мирного, 22-24, що на Новому Львові.

Фірма розробила проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0622 га на вул. Панаса Мирного, 22-24. Сама ділянка попередньо належала до земель, що не надані у власність або користування, а тепер її хочуть перевести до категорії житлової та громадської забудови.

Відтак завтра під час сесії міськради депутати затверджуватимуть розроблений проект землеустрою і надаватимуть в оренду ПП «Ресторан №2» ділянку на 10 років. Якщо підприємство отримає землю, то до бюджету Львова щорічно сплачуватиме по 46 тисяч гривень за її оренду.

Зазначимо також, що сама земельна ділянка згідно з зонінгом Сихівського району знаходиться в зоні Р-3 – рекреаційній зоні озеленених територій загального користування. На ній сьогодні розташований недобудований фундамент, який придбало ПП «Ресторан №2».

«Приватному підприємству “Ресторан № 2“ використовувати землі в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових інженерних мереж. Дотримуватись правил добросусідства та обмежень, пов’язаних з встановленням земельних сервітутів та охоронних зон», – вказано в проекті ухвали.

Додамо, що вулиця Панаса Мирного в основному забудована двоповерховими особняками 1930-х років, густо засаджена деревами, неподалік знаходиться Стрийський парк.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ПП «Ресторан №2» зареєстрували у 2012 році. Його єдиним власником є Андрій Дзюбан – екс-депутат Львівської міської ради (2006-2010 рр.) від БЮТ. Також він є власником «Майстерні карамелі» та ряду закладів громадського харчування у Львові, зокрема ресторану «Tante Sophie» на вул. Друкарській та пабу «Дублін» у проїзді Крива липа.

Основний вид діяльності ПП «Ресторан №2» вказаний як діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування. Розмір статутного капіталу – 15 тисяч гривень.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...