ОСТАННІ НОВИНИ

В Укрзалізниці обіцяють звільнити начальницю поїзда, яка виштовхала пасажира з вагону

Юлія Шпак

|

Працівницю «Укрзалізниці», яка внаслідок конфлікту з пасажиром просто виштовхала його з вагону прямо під час руху поїзда, звільнять. Відповідальність причетних осіб також буде відповідно встановлено. Про це 24 каналу повідомив заступник директора департаменту пасажирських перевезень Олександр Красноштан.

 

«Однозначно можу сказати, що ці люди у нас більше працювати не будуть. Таке неприпустимо ні з морально-етичної точки зору, ні з точки зору безпеки руху і профілактики травматизму»,– відзначив Красноштан.

Він пояснив: начальниця поїзда у цій ситуації, навіть при умові, що і пасажири поводилися не належним чином, мала інші важелі впливу: виставити червоний прапорець, щоб поїзд далі не їхав, щоб мати час розібратися у ситуації, також застосувати стоп-кран.

«Вона цього не зробила. Тому – однозначно. І ми приносимо вибачення пасажирам за цю прикру ситуацію», – сказав чиновник від імені «Укрзалізниці».

Він додав, що у відомстві розберуться в ситуації і дадуть оцінку діям усіх причетних до інциденту – і тих, хто на відео, і тих, хто поза відео.

Нагадаємо, Львівський портал повідомляв, що начальник поїзда № 078 ЛЦ сполученням Ковель-Москва під час його руху випхала пасажира із вагону.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...