ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні Львівщина отримала ще понад 200 «пакунків малюка»

Юлія Шпак

|

Сьогодні, 1 жовтня, Львівська область одержала третю партію «пакунків малюка» у кількості 238 штук. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

«Пакунок малюка» безкоштовно надають породіллі у межах дії постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та покликаний допомогти українським родинам забезпечити новонароджених найнеобхіднішими і високоякісними речами.

Весь комплект упакований в коробку-колиску з міцного картону, розміром 43×70×27 см. Зазначену коробку виготовляють з міцного гофрокартону  та повнокольоровим друком на дно та кришку коробки.

Потреба області на вересень 2018 р – січень 2019 р становить більше  8 000 «пакунків малюка».

Зазначимо, мами, що народили дітей і вже виписалися з пологових будинків із 1 вересня, зможуть отримати свій «пакунок малюка» відповідно до написаних заяв в пологових будинках та органах соціального захисту населення області.

Нагадаємо, 21 вересня, Львівська область одержала першу партію «пакунків малюка» в кількості більше 200 штук. А 26 вересня – ще 400 пакунків.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...