ОСТАННІ НОВИНИ

Патрульна поліція отримала радари для контролю швидкості на дорогах

Олена Карп'юк

|

Від сьогодні, 28 вересня, патрульна поліція почне отримувати лазерні вимірювачі швидкості TruCAM для фіксації порушень правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості. Про це пише Українська правда, передає Львівський портал.

 

«Уже завершено процес пересертифікації, їх треба було юридично ще раз пересертіфікувати», – повідомив директор департаменту МВС Артем Шевченко.

Також він додав, що патрульні почнуть використовувати TruCAM «найближчим часом».

Зазначимо, TruCAM – лазерний вимірювач швидкості, оснащений режимом відеофіксації. МВС почало закуповувати такі прилади в 2009 році.

Основна відмінність пристрою від «Візира» і йому подібних у тому, що він використовує не радіохвилю, а світловий промінь – лазер, який дозволяє зафіксувати перевищення швидкості конкретного автомобіля в потоці транспорту на відстані, що перевищує кілометр.

Відомості про дату, час і місце розташування (координати) автомобіля, які видає TruCAM, автоматично надходять від вбудованого в прилад GPS-приймача. Початок фіксації порушення можливий на відстані до 1200 метрів.

При роботі в автоматичному режимі (із триноги або з боксу) при перевищенні транспортним засобом ліміту швидкості автоматично робиться фотознімок з відстані близько 70 метрів з фіксацією швидкості, відстані, дати, часу і координат.

Дані вимірювання захищені від видалення та модифікації, адже проводиться опломбування флеш-карти, а також виконуються відповідні протокольні процедури, пов’язані з обігом і зберіганням носіїв суворої звітності.

Нагадаємо, вже майже 4 роки патрульна поліція не має права вимірювати і контролювати швидкісний режим на дорогах.

Також цього року у межах населеного пункту низили допустиму швидкість руху транспорту з 60 до 50 км на годину.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...