ОСТАННІ НОВИНИ

На хабарі затримали директора Львівського регіонального виробничо-навчального атестаційного центру

Дарина Смеречанська

|

Директору Львівського регіонального виробничо-навчального атестаційного центру, який отримав 400 доларів США неправомірної вигоди, обрали запобіжний захід. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

 

Власне, 27 вересня працівниками поліції було повідомлено про підозру директору Львівського регіонального виробничо-навчального атестаційного центру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368-3 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми  неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їх повноважень в інтересах того,хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи). Посадовцю загрожує до трьох років позбавлення волі.

Встановлено, що 63-річний підозрюваний організував видачу  неправдивих свідоцтв про проходження навчання, що дають особі право на проведення робіт із підвищеною небезпекою.

Чоловіка затримано у порядку ст.208 КПК України безпосередньо під час одержання 400 доларів США неправомірної вигоди.

Крім цього, Галицьким районним судом м. Львова порушнику обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту та відсторонено від посади.

Досудове розслідування триває.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...