ОСТАННІ НОВИНИ

З початку року на Львівщині підприємців за неоформлених працівників оштрафували на майже 17 мільйонів

Юлія Шпак

|

З початку 2018 року інспектори  Держпраці у Львівській області за використання незадекларованої праці винесли 47  постанов та виписали штрафів на загальну суму понад 16 млн.737 тис. грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Держпраці у Львівській області.

 

Повідомляється, що 5 вересня Урядом затверджені заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці. Зокрема Розпорядженням передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

ГУ Держпраці у Львівській області наголошує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника чи уповноваженого ним органу та повідомлення територіального органу ДФС.

Зазначимо, що до порушень, які пов’язані з використанням незадекларованої праці належать:

  • фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору;
  • підміна трудових відносин цивільними;
  • оформлення працівника на неповний робочий час у разу фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві;
  • виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

У відомстві додають, що у 2017 році за використання  незадекларованої праці  винесено 13 постанов на загальну суму  3 млн. 792 тис. грн.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...