ОСТАННІ НОВИНИ

Під Львовом збудують новий з’їзду з дороги

Олександр Косик

|

У Львівській області на замовлення Служби автомобільних доріг Львівщини розпочинають будівництво з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ — Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль — Чоп у м. Винники. Про це Львівському порталу повідомили у службі автомобільних доріг Львівщини.

 

Додатковий з’їзд буде влаштований на існуючій транспортній розв’язці в двох рівнях, яка розташована на пересіченні автомобільних доріг М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська та М-06 Київ — Чоп. Це будівництво необхідне в першу чергу для підвищення умов безпеки та організації дорожнього руху.

На даний час ведуться підготовчі роботи для будівництва на вказаному об’єкті, а саме: земляні роботи та влаштування основи з піску (дренуючий прошарок).

Для влаштування лівоповоротного з’їзду на автомобільній дорозі М-06 Київ — Чоп передбачено влаштування перехідно-швидкісної смуги для гальмування шириною 3,25 м. Загальна довжина будівництва складає 361м.

З’їзд будуватимуть за параметрами автомобільної дороги ІІ категорії. Щодо забезпечення безпеки та організації дорожнього руху проектом передбачено встановлення огородження, влаштування дорожніх знаків та розмітки, а також освітлення на новозбудованому об’єкті.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...